İade DeğişimPlumeria Swimwear internet sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili değişim ve iade taleplerinizi; musterihizmetleri@plumeriaswimwear.com.tr mail adresine bildirebilir veya yukarıda bulunan iade ve değişim formunu doldurabilirsiniz. İade talebinizi iletirken iade edeceğiniz ürünün bulunduğu sipariş numarası adı, ürün kodu ve ürün adı ile iade sebebini tarafımıza iletmiş olmanız gerekmektedir.

İade ve Değişim Koşulları

· Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren kesinlikle kullanılmamış, paketi ve koruma bantları açılmamış, etiketi sökülmemiş ürünleriniz için 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir,

· Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren kesinlikle kullanılmamış, paketi açılmamış ve koruma bantları açılmamış, etiketi sökülmemiş ürünleriniz için 14 gün içerisinde renk ve beden değişimi talebinde bulunabilir,

· Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı ürünlerde değişim, iade ve onarım talebinde bulunabilirsiniz. Ayıplı ürünlerin üretici tarafından ayıplı olduğunun tespiti ve onayı gerekmektedir.

İade ve Değişim Süreçleri

· İade ve değişim sürecinin ilk aşamasında talebinizi İade ve Değişim Bildirimi başlığı altında yer alan yöntemlerden birini kullanarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

· Yapılan işleme konu ürünleri anlaşmalı kargo firması MNG Kargo ile karşı ödemeli (alıcı ödemeli) olarak göndermelisiniz.

· İade ve değişim işlemlerinizde faturanızı da paket içerisine eklemeyi unutmayınız.

· Ürününüz tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.